česky  english  français  español  portugués  italiano  deutsch  по-русски

moraviatourism.cz

o nás

Cestovní kancelář EMMA – Váš partner při návštěvě Moravy

Cestovní kancelář EMMA sídlí v centru Brna, na Kozí ulici 10. Organizuje zájezdy pro české turisty do zahraničí, a zároveň zajišťuje turistické služby pro návštěvníky Moravy, ať už se jedná o ubytování, dopravu nebo výlety a návštěvy památek nebo služby průvodců a tlumočníků.

Cestovní kancelář EMMA připravila několik programů a itinerářů po nejzajímavějších lokalitách Moravy. Součástí některých programů jsou i hlavní turistické destinace střední Evropy, jako Praha, Vídeň nebo Budapešť. Všechny programy se dají upravit podle požadavků zájemců.

Ceny budou kalkulovány podle typu ubytování, druhu dopravy, počtu klientů a dalších požadovaných služeb.

Cestovní kancelář Brno, Kozí 10, PSČ 660 78  •  tel.: +420 542 214 343, fax: +420 542 214 914

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI

Cestovní kancelář EMMA zahájila svou činnost ke dni 1.7.1990 na základě oprávnění k provozování činnosti cestovní kanceláře vydaného Ministerstvem obchodu a cestovního ruchu České republiky dne 22.6.1990.

KONCESE K ČINNOSTI CK

Cestovní kancelář EMMA je zapsána do Obchodního rejstříku pod obchodním jménem EMMA Agency spol. s r.o. a v současné době vyvíjí svou činnost na základě Koncese k provozování cestovní kanceláře vydané Magistrátem města Brna dne 9 4.2001 v souladu s podmínkami zákona 159/99 Sb.

V současné době nabízíme pobytové zájezdy do téměř všech středomořských oblastí - Španělsko (včetně ostrova Mallorca), Chorvatsko, Bulharsko, Řecko, Kypr, Turecko, poznávací zájezdy po celé Evropě i exotické zájezdy do Brazílie, Argentiny i do Peru.